biuropolska@walmag.cz   +48 607 853 460

Pomagamy


Wspieramy studentów przekazując im uchwyty magnetyczne

Największym kapitałem człowieka są jego wiedza i umiejętności. Dlatego spółka WALMAG MAGNETICS s.r.o. wspiera młode talenty z Centrum Technicznego Kształcenia Zawodowego (Centrum odborné přípravy technické Kroměříž - SŠ COPT Kroměříž). W ramach wzajemnej współpracy podarowaliśmy technikum uchwyty magnetyczne. Celem tej współpracy jest podniesienie jakości nauczania uczniów i pomoc w ich przygotowaniu do pracy.

Korzyścią dla uczniów wynikającą ze współpracy spółki WALMAG MAGNETICS s.r.o. i SŠ COPT Kroměříž jest możliwość uzyskania perspektywicznego zatrudnienia po zakończeniu nauki. 
Nasi pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie, dzięki czemu nasze wyroby osiągają najwyższą jakość. 
Systemy magnetyczne przyczyniają się do usprawnienia pracy innych.

Dodatkowe pomoce dydaktyczne dla uczniów Technikum - Centrum Technicznego Kształcenia Zawodowego

Współpraca z technikum trwa nadal. Od kwietnia bieżącego roku uczniowie mogą używać sprzętu magnetycznego do manipulowania, obróbki i demagnetyzacji materiałów ferromagnetycznych. Mamy nadzieję, że trening praktyczny rozszerzy wyobrażenie uczniów o zakresie możliwości zastosowania systemów magnetycznych. Mogą je wypróbować na uchwytach serii Neomicro, Neostar i na chwytakach magnetycznych Neolift oraz na demagnetyzerze płytowym DM4.

Wycieczka uczniów z dnia 8 kwietnia 2015 r.

8 kwietnia 2015 roku przywitaliśmy wycieczkę 82 uczniów ósmych klas szkoły podstawowej Holešov w naszej spółce. Uczniowie zapoznali się z realnym środowiskiem produkcji urządzeń magnetycznych WALMAG i wysłuchali krótkiego wykładu na temat magnetyzmu, jego historii i późniejszego zastosowania w praktyce. Tak samo jak w zeszłym roku, także w tym roku otrzymaliśmy list z podziękowaniami, w którym doceniona została nasza postawa i chęć przygotowania wycieczki. Wycieczka podobała się uczniom, a za ich pośrednictwem wywołała też pozytywny odzew wśród rodziców. Wierzymy, że pomoże to przy dokonywaniu trudnego wyboru przyszłego zawodu. 

Wycieczka uczniów z dnia 7 maja 2014 r.

7 maja 2014 r. w naszej spółce odbyła się wycieczka uczniów klas ósmych szkoły podstawowej w Holešovie. Wycieczka odbyła się w ramach projektu edukacyjnego mającego na celu przybliżenie możliwości dalszego podejmowania decyzji w zakresie wyboru zawodu. Naszą spółkę odwiedziło 80 uczniów, którzy podczas zwiedzania zakładu mogli uzyskać realne wyobrażenie o pracy w spółce produkcyjnej. Następnie obejrzeli przygotowaną prezentację, która pogłębiła wyobrażenia o tym, w jaki sposób spółka produkcyjna działa i co oferuje.