+420 573 341 641  info@walmag.cz

SERWIS


Czeski producent uchwytów magnetycznych i magnesów do podnoszenia ładunków z długoletnią tradycją. Oferujemy produkty najwyższej jakości, kładąc nacisk na wydajność i bezpieczeństwo. Jako jedna z niewielu spółek na rynku dokonujemy kompletnego serwisu, regeneracji i napraw wszystkich naszych produktów. Nie odmówimy również przeprowadzenia przeglądu i przetestowania produktów innych marek. Naszym celem jest, by nasze systemy magnetyczne służyły Ci jak najdłużej. Dlatego zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny, jak również pogwarancyjny, naprawy i regeneracje wszystkich urządzeń, a także przeszkolenie obsługi.

Nasz serwis oferuje

Serwis gwarancyjny

Serwis gwarancyjny

Serwis gwarancyjny jest dla nas oczywistością. Na czas naprawy możemy również wypożyczyć Ci narzędzia zastępcze, by zapobiegać powstawaniu przestojów w produkcji.

Serwis pogwarancyjny

Serwis pogwarancyjny

Nawet po wygaśnięciu okresu gwarancji jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości naprawę urządzenia magnetycznego. Są nam przekazywane nawet produkty liczące kilkadziesiąt lat.

Serwis innych producentów

Serwis innych producentów

Często spotykamy się z brakami w zakresie usług serwisowych wśród pośredników oraz producentów innych marek, dlatego oferujemy również serwis takich produktów.

Regeneracja magnesów do podnoszenia ładunków

Regeneracja magnesów do podnoszenia ładunków

Ze starego, niedziałającego i nieodpowiedniego magnesu ponownie stworzymy sprawny magnes, który będzie wyglądał jak nowy. Dlatego nie musisz niepotrzebnie inwestować w zakup nowego.

Przeglądy i certyfikacje magnesów do podnoszenia

Przeglądy i certyfikacje magnesów do podnoszenia

Przeprowadzamy regularne przeglądy magnesów do podnoszenia ładunków oraz zajmujemy się ich dalszą certyfikacją.

Montaż urządzenia i przeszkolenie obsługi

Montaż urządzenia i przeszkolenie obsługi

Nasi wykwalifikowani technicy serwisowi przyjadą do Twojego zakładu, by zainstalować nowe urządzenie magnetyczne.

Przeglądy i certyfikacja magnesów do podnoszenia ładunków

Magnesy do podnoszenia ładunków muszą spełniać określone wymogi bezpieczeństwa. Z tego względu w regularnych odstępach czasu należy przeprowadzać kontrole i testy udźwigu magnesów.

W przypadku permanentnych magnesów do podnoszenia ładunków sprawdzany jest stan ogólny magnesu, stan elementów zabezpieczających przed samoistnym wyłączeniem, odpowiednie oznakowanie magnesów (tabliczki), a także siła zrywająca zgodnie z normą ČSN EN 13 155, która musi odpowiadać co najmniej trzykrotności udźwigu.

Do przeprowadzania przeglądów dysponujemy samochodem serwisowym oraz mobilnym stanowiskiem badawczym, z którym przyjedziemy bezpośrednio do Twojego zakładu. Dzięki temu możesz uniknąć przestojów i niepotrzebnych kosztów transportu do centrum serwisowego. Po przeprowadzeniu wszystkich testów z wynikiem pozytywnym zostanie wydany przez nas certyfikat poświadczający spełnienie wszystkich warunków bezpiecznej eksploatacji.


Zalety naszego serwisu:

  • Gwarancja 100% stanu magnesów do celów przeglądu oraz inspekcji BHP
  • Minimalne przestoje produkcyjne powstałe wskutek napraw i obowiązkowej certyfikacji
  • Testowanie bezpieczeństwa, w większości przypadków bezpośrednio u klienta
  • Oryginalne części zamienne

 

Kontakt

Bc. Petr Helsner
Menedżer Centrum Serwisowego
phelsner@walmag.cz
+420 602 518 182 | +420 573 341 662

Później Zanim